Ogłoszenia parafialne – 7 maja 2023

5. niedziela wielkanocna.

Porządek Mszy w ciągu tygodnia:

• codziennie, oprócz czwartku i soboty, nabożeństwo majowe o g. 17.30; po nabożeństwie Msza św.;
  • w czwartek Msza św. o g. 8.00, po Mszy św. nabożeństwo majowe;
  • w sobotę Msza św. o g. 18.00. Nabożeństwo fatimskie o g. 19.00 będzie połączone z nabożeństwem majowym.

W tym tygodniu, we wtorek o g. 16.00, odbędzie się w kościele próba do I Komunii św. Na próbę zapraszamy dzieci z rodzicami.

We wtorek i środę (terminy do wyboru) przygotowanie do Bierzmowania w salce katechetycznej o g. 16.00.

W następną niedzielę zapraszamy na uroczystą Mszę św. o g. 11.00 w intencji patriotów, którą odprawi Ks. Bp Adam Bałabuch – Biskup Pomocniczy Diecezji Świdnickiej. Po Mszy św. nastąpi odsłonięcie tablicy na skwerze w parku zamkowym im. Pary Prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich i otwarcie placu Rotmistrza Aleksandra Hrynkiewicza. Uroczystość zostanie uświetniona przez poczty sztandarowe obecne na Mszy św., orkiestrę policyjną w czasie Mszy św. i w plenerze, kompanię reprezentacyjną WP podczas zewnętrznych uroczystości i licznie zaproszonych gości. W imieniu Burmistrza zapraszam do przeżycia wspólnej radości piękniejącej przestrzeni naszego miasta.

Dziękujemy paniom z I Róży za ofiarę w kwocie 150 zł na potrzeby parafii, z zaznaczeniem opłaty za energię elektryczną oraz anonimowemu ofiarodawcy za przekazanie 100 zł na potrzeby parafii.

Bóg zapłać za troskę w utrzymaniu parafii wyrażoną w postaci tacy niedzielnej składanej do koszyków przy bocznych ołtarzach i skarbony przy stoliku z prasą.