Ogłoszenia parafialne – 7 marca

3. niedziela Wielkiego Postu.

Gorzkie Żale dziś o g. 17.00.

W parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Bardzo serdecznie witamy o. Zenona Surmę CMF z Kudowy Zdr. Życzymy obfitości łask Bożych w głoszeniu Słowa. Ze swej strony chciejmy skorzystać  w duchowym przygotowaniu do Świat Zmartwychwstania Pańskiego. Program rekolekcji znajduje się TUTAJ.

Do środy obowiązuje porządek Mszy św. rekolekcyjny. Od czwartku Msze św. będą odprawiane o g. 18.00. W piątek Droga Krzyżowa o g. 17.30.

Bóg zapłać za ofiary składane do koszyków na utrzymanie parafii. W czasie rekolekcji (od poniedziałku do środy) ofiary będą przeznaczone dla Ojca Rekolekcjonisty.

Przy koszyczkach na tacę umieszczone są publikacje poświęcone przygotowaniu i lepszemu zrozumieniu sakramentu spowiedzi. Materiały są do bezpłatnego pobrania.

W związku z podjętą przez Ojca Świętego, papieża Franciszka decyzją, iż pomimo stanu pandemii, podobnie jak w poprzednich latach przeprowadzona będzie w piątek przed IV Niedzielą Wielkiego Postu inicjatywa wielkopostna nabożeństwo „24 godziny dla Pana”,  w Świdnicy, Wałbrzychu, Kłodzku, Dzierżoniowie, Ząbkowicach zgodnie z wolą bp. Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego,  w dniach 12-13 III br. (piątek wieczorna Msza Św.- sobota wieczorna Msza Św.) będzie trwała całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z programem na stronie diecezjalnej (TUTAJ).