Ogłoszenia parafialne – 8 maja 2022

4. niedziela wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza.  Przed nami tydzień modlitw o dobre powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

Porządek Mszy w ciągu tygodnia:

• w poniedziałek o g. 7.00 (nabożeństwo majowe do odprawienia prywatnego w domach);
  • od wtorku do czwartku nabożeństwo majowe o g. 17.30, a bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.;
  • w piątek, z racji 13. dnia maja rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Msza św. o g. 18.00, o g. 20.00 nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym;
  • w sobotę nabożeństwo o g. 17.30, a po nabożeństwie Msza św. z formularza V niedzieli wielkanocnej.

W tym tygodniu próba do I Komunii św. we wtorek o g. 16.00. Na próbie zostanie ustalony dodatkowy dzień spotkania zamiast planowanej wcześniej poniedziałkowej próby.

W piątek, 13. maja o g. 16.00, przygotowanie do Bierzmowania dla obu grup.

W związku z niedzielą powołań zbieramy datki na rzecz WSD w Świdnicy. Kto chciałby wesprzeć utrzymanie kleryków i kadry naukowej, może złożyć ofiarę do puszki wystawionej na stoliku przed ławkami.

Bóg zapłać za troskę w utrzymaniu parafii wyrażoną w postaci tacy niedzielnej składanej do koszyków przy bocznych ołtarzach.

W poniedziałek 9 V, w liturgiczną uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika przypada święto Patrona diecezji świdnickiej oraz kościoła katedralnego. Mszy św. odpustowej o godz.18.00 będzie przewodniczył bp Marek Mendyk, Biskup Świdnicki. W uroczystość św. Stanisława przypada także 14. rocznica sakry biskupiej bp. Adama, którego osobę i posługę polecamy modlitwie diecezjan.