Ogłoszenia parafialne – 8 października 2023

27. niedziela zwykła. Nabożeństwo różańcowe o g. 17.00.

Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W parafii różaniec jest odprawiany codziennie o g. 17.30. Msza św. o g. 18.00. W niedziele nabożeństwo różańcowe o g. 17.00.

W tym tygodniu przypada 13. dzień miesiąca. Nabożeństwo różańcowe z procesją po Mszy św. Na stoliku przed ławkami jest wyłożona księga, do której można wpisać intencje na nabożeństwo fatimskie.

W pierwszym tygodniu października odbyło się już drugie spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Gorący apel do rodziców, aby przypomnieć swoim dzieciom o spotkaniach. Klasa VII i VIII ma spotkanie w szkole w pierwsze środy miesiąca na 8. godzinie lekcyjnej. Klasy starsze w pierwsze piątki miesiąca o g. 19.00 w salce katechetycznej.

Dziękujemy osobom, które zapisały się i rozpoczęły kurs animatora parafialnego. Jest jeszcze możliwość dołączenia do kursu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W niedzielę 15. października będziemy obchodzić Dzień Papieski połączony ze zbiórka na dzieło pomocy dzieciom i młodzieży z biednych rodzin. W parafii będziemy również przeżywali pierwsze w tym roku duszpasterskim wydarzenie związane z główny tematem na cały rok „Pojednanie”. Dziękujemy za przyjęcie w rodzinach listu. W związku z brakiem posłańców zwracamy się z prośbą o zaangażowanie w tą ważną dla parafii funkcję. Ciągle poszukujemy chętnych do roznoszenia listu.

Bóg zapłać za niedzielną ofiarę złożoną do koszyków przy bocznych ołtarzach i skarbony przy stoliku z prasą.