Ogłoszenia parafialne – 8 sierpnia 2021

19 niedziela zwykła. 

W poniedziałek, po Mszy św., zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie organizacyjne w kościele.

W piątek przypada 13. dzień miesiąca. Msza św. o g. 18.00. Nabożeństwo fatimskie z procesją o g. 20.00. Dziękujemy Panom ze zrzeszenia motocyklistów „Niemczańskie Orły” za podjęcie się zadania niesienia figury Matki Bożej w czasie procesji i pewnym osobom za przystrojenie figury Matki Bożej. 

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie wianków z kwiatów i ziół po każdej Mszy św. Taca z uroczystości będzie przeznaczona na budowę i rozbudowę nowych kościołów w diecezji świdnickiej.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

  • Msza św. codziennie o g. 18.00. 
  • W środę przed Mszą św. nowenna do MBNP.
  • W piątek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy za ofiary składane do koszyczków przy bocznych ołtarzach na działalność parafii. Specjalne podziękowanie składamy osobom, które ofiarowały pieniądze z zaznaczeniem specjalnego celu ich przeznaczenia.

Cieszymy się, ze podczas adoracji wieczystej zawsze był ktoś obecny w kościele. Dziękujemy za prowadzenie różańca z rozważaniami i medytacją w I soboty miesiąca.

Przy koszykach na tacę jest wyłożony do darmowego pobrania miesięcznik diecezjalny „W Akcji”.

Zaproszenie na Sudeckie Forum Inicjatyw