Ogłoszenia parafialne – 9 maja 2021

VI niedziela wielkanocna.

W dni powszednie Msze św. o g. 18.00.

Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach majowych. Odprawiane są o g. 17.30. W tym roku przed nabożeństwem rozważamy życie św. Józefa, Oblubieńca NMP. W czasie nabożeństwa łączymy się z całym Kościołem w modlitwie o ustanie pandemii koronawirusa.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Kwartalne dni modlitw o urodzaje. W tych dniach będziemy się modlić o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

W tym tygodniu w czwartek przypada 13. dzień maja. W tym dniu nabożeństwo majowe zostanie połączone z modlitwami fatimskimi. Na stoliku przed ławkami jest wyłożona księga intencji. Proszę wpisywać intencje na nabożeństwo fatimskie. Ze względów sanitarnych można używać własnego długopisu. Koło księgi jest wystawiony pojemnik ze środkiem dezynfekcyjnym.

W piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego przed dniem Pięćdziesiątnicy.

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

Bóg zapłać za troskę w postaci ofiar składanych na tacę.