Ogłoszenia parafialne – 9 października 2022

28 niedziela zwykła. Dzisiaj odbywa się doroczne liczenie ludzi uczęszczających na Mszę św. i przystępujących do Komunii św.

Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa odprawiane są w tygodniu o g. 17.30, a w niedziele o g. 17.00. Po różańcu odprawiana jest Msza św.

W tym tygodniu, w czwartek, przypada dzień fatimski. Msza św. o g. 18.00. Po Mszy św. różaniec z procesją wokół kościoła.

W sobotę, 15 października, będziemy przeżywać w diecezji Dzień Dziecka Utraconego.  O godzinie 10:00 odbędzie się pochówek dzieci utraconych przekazanych ze świdnickiego szpitala na cmentarzu komunalnym przy ul. Słowiańskiej w Świdnicy (rozpoczęcie przy kaplicy cmentarnej). O godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy w intencji o Miłosierdzie Boże dla zmarłych dzieci i ich osieroconych rodzin.

W niedzielę, 16 X, będziemy obchodzić uroczystość św. Jadwigi Śl. – głównej patronki Śląska.

Za tydzień, z okazji Dnia Papieskiego, będziemy zbierać do puszek datki na rzecz Fundacji Nowego Tysiąclecia.

Bóg zapłać za ofiary na rzecz parafii składane w ramach niedzielnej tacy do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach.