Relacja z Wydarzenia inaugurującego nowy rok pracy grup parafialnych

Mszą św. w niedzielę 18 września o godzinie 11.00 symbolicznie rozpoczęliśmy kolejny rok pracy na rzecz rozwoju duchowego naszych parafian.

Przedstawiciele grup parafialnych zaangażowali się nie tylko w odczytanie Słowa Bożego, komentarzy, wezwań modlitwy powszechnej, ale także w służbę przy Ołtarzu, odśpiewanie Psalmu oraz przygotowanie procesji z darami. Szczególnym momentem Wydarzenia było specjalne błogosławieństwo na nadchodzący rok dla reprezentantów wspólnot.

Grupy naszej parafii zaangażowane w przygotowanie Wydarzenia:

• Róże Żywego Różańca
  • Towarzystwo Wspierania Modlitewnego i Materialnego Alumnów Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej
  • Liturgiczna Służba Ołtarza
  • Krąg Domowego Kościóła
  • Apostolat Margaretka
  • Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego
  • Krąg Rodzin Szensztackich
  • Odnowa Parafii

Zapraszamy do dołączania do wspólnot oraz tworzenia kolejnych. Swoją chęć można zgłosić np. mailowo (kontakt@parafianiemcza.pl) lub w zakrystii po Mszy św.

Ponad 80 zdjęć z Wydarzenia znajduje się TUTAJ. W przypadku gdy wyświetli się komunikat o dołączeniu, można kliknąć „Kontynuuj bez dołączania”.
Autor: Fotograf Marcin Włudarczyk

Film z procesji z darami