Ogłoszenia parafialne – 27 sierpnia – 3 września 2023

21. niedziela zwykła.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

• We wtorek i środę Msza św. o g. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o g. 18.00.

W I piątek miesiąca, 1 września, spowiedź św. od g. 16.30. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież szkolną. O g. 18.00 Msza św. na rozpoczęcie roku i nabożeństwo eucharystyczne.

W sobotę rano odwiedziny chorych. Po Mszy św. w zakrystii można zgłaszać dodatkowych chorych na comiesięczne odwiedziny.

W sobotę o g. 17.00 zapraszam na różaniec pierwszosobotni.

Bóg zapłać za składane ofiary na utrzymanie parafii.

W niedzielę 3 IX br. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach odbędą się doroczne Dożynki Diecezjalne. Do wspólnego dziękczynienia za plony zapraszamy szczególnie wszystkich rolników, ogrodników, sadowników, pszczelarzy, działkowiczów.

Program:

• godz. 11.30  – zbiórka na parkingu dla autokarów (ul. Noworudzka). Korowód dożynkowy
  • godz. 12.30 – Msza św. pod przewodnictwem bp. Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego (plac za bazyliką)
  • Po zakończonej Mszy św. m.in. Misterium Chleba, posiłek, występ zespołu ludowego itd.